Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.07.2020 19:30
Hyper Scape
1369V

Hyper Scape na rozgrywce. Ubisoft pokazuje swoje nowe IP

Ubisoft zaprosił streamerów oraz dziennikarzy do prezentacji swojego nowego IP. Zobaczcie w akcji Hyper Scape, który według przecieków ma zadebiutować jeszcze w tym miesiącu. Francuski producent i wydawca przygotował swoje Battle Royale.

Hyper Scape to zupełnie nowe IP francuskiego Ubisoftu. Korporacja długo nie proponowała swoich gier z serii Battle Royale, ale dzisiaj możemy spojrzeć na świeżą markę, za którą odpowiadają między innymi autorzy Rainbow Six Siege. Wydawca zdecydował się na dość nietypową formę prezentacji – od 18:00 trwają pierwsze transmisje, ale pełen pokaz rozpocznie się o godzinie 20:00. W rezultacie teraz możemy spojrzeć na rozgrywkę wielu streamerów, którzy zostali zaproszeni przez Ubisoft do promowania pozycji.

O Hyper Scape pisaliśmy pierwszy raz w poniedziałek – wtedy to informator zdradził konkrety dotyczące pozycji. Jego zdaniem Battle Royale od Ubisoftu będzie dostępny od 12 lipca (jest to dzień Ubisoft Forward) i gra będzie dostępna w modelu biznesowym free-2-play. Autorzy chcą zapewnić cross-play (PlayStation 4, Xbox One, PC) i produkcja posiada bardzo mocne powiązania z Twitchem. Widzowie otrzymają szansę wpływania na rozgrywkę graczy-streamerów.

Na potwierdzenie konkretów musimy zaczekać do 20:00.

Tagi: Battle Royale Hyper Scape Ubisoft