Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.06.2020 18:25
Hyper Scape
1968V

Hyper Scape wyciekło przed prezentacją. Ubisoft szykuje nowe IP

Jeszcze dzisiaj Ubisoft opublikuje pierwszy teaser Hyper Scape. Jest to zupełnie nowa marka w katalogu francuskiego producenta i wydawcy. Jeden ze znanych informatorów postanowił pochwalić się szczegółami gry.

Ubisoft jeszcze przed Ubisoft Forward zapowie nową grę. Dzisiaj zobaczymy pierwszą zajawkę Hyper Scape, a w przyszłym tygodniu rozpoczną się testy produkcji. Premiera ma odbyć się już 12 lipca, czyli właśnie w dniu konferencji Francuzów.

Hyper Scape to według najnowszych przecieków produkcja Battle Royale, w której akcję będziemy obserwować z perspektywy bohatera (FPS). Za produkcję odpowiada Ubisoft Montreal i jest to konkretna wysokbudżetówka, która jednak będzie dostępna w modelu biznesowym free-2-play.

Ubisoft chce zachęcić graczy do zabawy przez między innymi cross-play i choć Slasher (to on przedstawił szczegóły) nie podał platform docelowych, to jednak data premiery sprawia, że mogę śmiało założyć debiut pozycji na PlayStation 4, Xboksach One i PC.

Tytuł otrzyma wielką integrację z Twitchem – gra podobno została „przygotowana z myślą o streamerach”. Widzowie na czacie będą mogli między innymi bezpośrednio wpływać na wydarzenia w tytule.

Ubisoft już wcześniej wspominał o wielkim zestawie gier, ale dotychczas na liście nie pojawiał się Hyper Scape.

[Aktualizacja #1]

Zamiast pokazu, Ubisoft na początek zaprasza na stronę:

Źródło: Twitter: Slasher

Tagi: Hyper Scape Ubisoft Ubisoft Montreal