Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.07.2020 17:30
Mortal Shell
1402V

Mortal Shell na nowych materiałach. Gameplay zachęci fanów Dark Souls

Spadło embargo na publikowanie materiałów z Mortal Shell i produkcja Cold Symmetry zaprowadzi graczy do bardzo mrocznego świata. Deweloperzy czerpią garściami z wielkiej serii From Software, ale tytuł może okazać się świetną opcją dla fanów wymagających gier.

Pierwszy raz o Mortal Shell pisaliśmy na portalu w kwietniu i już początkowe informacje o grze zapowiadały wymagającą przyjemność. W ubiegłym miesiącu zobaczyliśmy konkretny gameplay, a najnowsze materiały tylko potwierdzają pozytywne reakcje.

W Mortal Shell trafimy do mrocznego świata przepełnionego różnymi przeciwnikami, a podczas rozgrywki gracze będą wykorzystywać ciekawą mechanikę, dzięki której bohater przynajmniej przez chwilę nie musi się martwić atakami przeciwników.

Najnowsze wrażenia z wersji demonstracyjnej potwierdzają: Mortal Shell może okazać się fantastyczną opcją dla graczy, którzy zdecydowanie za długo czekają na nową część Dark Souls. From Software oficjalnie pracuje teraz nad Elden Ring, ale niestety wciąż nie wiemy, kiedy tytuł zostanie oficjalnie zaprezentowany.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Cold Symmetry Mortal Shell Playstack