Iza Łęcka Iza Łęcka 02.07.2020 10:18
Hitman 3
723V

Hitman 3 będzie „końcem podróży” Agenta 47. Twórcy opowiadają o grze

Na samym początku 2021 roku na rynku zadebiutuje Hitman 3. Twórcy poprzez nadciągającą historię zakończą najnowszą trylogię. Zgodnie z zapowiedziami deweloperów, gracze mogą oczekiwać wielkiego zakończenia.

Podczas The Future of Gaming zaprezentowano pierwszy zwiastun Hitman 3. Twórcy z IO Interactive opracowują wielkie zakończenie historii Agenta 47, z którym spotkamy się już na początku 2021 roku.

Najnowszy dziennik deweloperów poświęcony jest opracowywaniu trylogii, która od zawsze była zamysłem studia. Na początku przyszłego roku otrzymamy finał historii zapoczątkowanej w 2016 roku, dlatego też Hitman 3 będzie w większej mierze skupiał się na przedstawieniu pewnych wydarzeń – w grze pojawi się wiele odwołań do poprzednich części, a scenarzyści podkreślają, że nie zapomnieli o nieoczekiwanych zwrotach akcji.

Zapewniona zostanie mroczniejsza i bardziej krwawa opowieść – będzie to element, którym najnowsza przygoda Agenta 47 będzie się wyróżniać na tle Hitmana i Hitmana 2. Wszystkie zastosowane przez IO Interactive rozwiązania będą podkreślać, że mamy do czynienia z wielkim finałem.

Twórcy wskazują, że najnowsza część będzie HUB-em, w którym włączymy lokacje z poprzednich odsłon. Jednocześnie w trzecim Hitmanie trafimy do bardzo rozbudowanych miejscówek – mapy będą większe, by gracze mogli na wiele sposobów realizować zlecone misje. Dzięki wszystkim zastosowanym zmianom i pomysłom, ekipa IO Interactive pragnie zaoferować nie tylko najlepszą część trylogii, ale nawet najlepszą odsłonę w całym uniwersum.

Źródło: https://gamingbolt.com/hitman-3-will-be-the-end-of-a-journey-for-agent-47

Tagi: dziennik dewelopera Hitman 3 IO Interactive