Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.07.2020 18:39
Iron Man VR
991V

Iron Man VR na premierowym zwiastunie. Świetna prezentacja z fragmentami rozgrywki

Na PlayStation VR zadebiutuje w tym tygodniu jedna z najciekawszych gier dla posiadaczy japońskich gogli. Camouflaj zadbało o Iron Man VR i najnowszy zwiastun pokazuje kilka fragmentów rozgrywki. To może być kolejny hit w katalogu Sony.

Marvel's Iron Man VR nie doczekało się przeładowanej materiałami kampanii marketingowej, ale odnoszę wrażenie, że premierowy zwiastun ma za zadanie zadowolić wszystkich graczy. Twórcy nie tylko wprowadzają fanów w historię, ale zaprezentowali także kilka fragmentów rozgrywki, które potwierdzają zróżnicowane akcje.

Materiał nie pokazuje wybitnej oprawy, ale nawet w tym wypadku nie jest źle. Musicie pamiętać, że to pozycja stworzona dla wirtualnej rzeczywistości, która w dodatku zapewni kilkugodzinną historię. To nie jest kolejna opowiastka, która zakończy się po 60 minutach.

Jeśli jesteście zainteresowani Iron Man VR – sprawdźcie fabularny zwiastun i przygotujcie się na wielką premierę. Pierwsze opinie dotyczące gry były bardzo pozytywne, a już wkrótce zapoznacie się z naszą recenzją, która dokładnie projekt stworzony przez Camouflaj.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Camouflaj Marvel's Iron Man VR Sony Interactive Entertainment