Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 27.06.2020 13:30
Marvel's Iron Man VR długość fabuły
489V

Marvel's Iron Man VR zaoferuje kilka godzin fabularnej rozgrywki. Pojawią się wątki Tony'ego Starka

Najnowszy twór od studia Camouflaj miał być początkowo krótszy, ale gdy zaimplementowano wszystkie wątki, okazało się, że całość będzie prawie dwukrotnie dłuższa, niż zakładano. 

Marvel's Iron Man VR to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier przez posiadaczy sprzętu do wirtualnej rzeczywistości od Sony. Już od pierwszych zapowiedzi jest o niej bardzo głośno, a udostępniona wersja demonstracyjna okazała się ogromnym hitem.

Jeszcze w maju twórcy przekazali, że gra jest w złocie, co oznacza, że jest gotowa do premiery. Od tamtego czasu Camouflaj skrupulatnie pracuje nad kolejnymi aspektami rozgrywki i poprawia mechanizmy, które w technologii VR są niezwykle czułe na różnego rodzaju błędy.

W nowym wpisie na PlayStation Blog pojawiła się masa informacji na temat nadchodzącej produkcji i jednymi z najważniejszych są te, które traktują o fabule, jaka przedstawiona będzie na potrzeby gry. Ryan Payton, reżyser studia, zdradził, że początkowo celowano w 4-5 godzin historii, ale testy wykazały, że całość trwa prawie dwa razy dłużej i na kampanię trzeba poświęcić przynajmniej 8 godzin

Ważną wiadomością jest także fakt, że w grze nie tylko przyodziejemy zbroję, ale wejdziemy w skórę samego Tony'ego Starka i dostaniemy trochę fragmentów jego normalnego (poniekąd :)) życia, gdzie będziemy spotykać inne postacie. Będzie to bez wątpienia spora gratka dla wszystkich fanów Marvela

Źródło: https://www.playstationlifestyle.net/2020/06/26/iron-man-vr-length/

Tagi: Camouflaj Marvel's Iron Man VR Sony Interactive Entertainment