Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.07.2020 16:20
F.I.S.T.: Forged In Shadow Torch
1243V

F.I.S.T.: Forged In Shadow Torch pierwszym tytułem PlayStation Indies. Zobaczcie fabularny zwiastun

Sony ujawniło PlayStation Indies i właśnie otrzymaliśmy potwierdzenie pierwszej produkcji dostępnej w programie. F.I.S.T. Forged In Shadow Torch zostało zaprezentowane na pierwszym zwiastunie i fani marki PlayStation na pewno dobrze kojarzą grę.

F.I.S.T.: Forged In Shadow Torch to pierwsza gra PlayStation Indies, która zmierza na konsole Sony. Jest to tytuł rozwijany dzięki inicjatywie PlayStation China Hero Project i już wcześniej wspominaliśmy o tej platformówce. Teraz możemy spojrzeć na fabularny zwiastun, który został złożony z kilku fragmentów rozgrywki.

Produkcja pozwoli graczom wcielić się w antropomorficznego królika z wielką, metalową łapą, który za pomocą gadżetów eliminuje przeciwników w dieselpunkowym mieście. Twórcy zapewnią oryginalny świat, w którym będziemy mierzyć się z inwazją maszyn.

W F.I.S.T.: Forged In Shadow Torch otrzymamy zręcznościowy system walki, w którym będziemy łączyć różne możliwości głównego bohatera. Gra powstaje na Unreal Engine 4 i najnowszy zwiastun dobrze przedstawia założenia propozycji.

F.I.S.T.: Forged In Shadow Torch zostało zapowiedziane jako produkcja zmierzająca na PS4, jednak według wcześniejszego wpisu, premiera odbędzie się również na PlayStation 5.

Tagi: F.I.S.T. F.I.S.T.: Forged In Shadow Torch PlayStation Indies