Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.08.2019 13:57
Apocalypse PS4
1483V

PlayStation ChinaJoy 2019. Zbiór zwiastunów i ogłoszeń Sony

Sony zorganizowało PlayStation ChinaJoy 2019, podczas którego mogliśmy spojrzeć na wiele produkcji zmierzających na PlayStation 4. Firma nie zdecydowała się na lokalizację konferencji, ale możemy mieć pewność, że wszystkie tytuły trafią również na Zachód. Poznajcie gry kreowane przez deweloperów z Chin.

Deweloperzy z Chin radzą sobie coraz lepiej. Sony widzi duży potencjał w tym rynku, więc firma przygotowuje China Hero Project – jest to specjalny program dla twórców, którzy mogą liczyć na wsparcie korporacji z Japonii. Na ChinaJoy zorganizowano konferencję, podczas której zaprezentowano gry zmierzające na PlayStation 4.

Poznajcie najważniejsze zapowiedzi z PlayStation ChinaJoy 2019:

 

Gra: Apocalypse

Studio: Future Tech

Platforma: PS4, PC

 

Gra: Biped

Studio: NEXT Studio

Platforma: PS4, Switch

Info: Kooperacyjna gra akcji skupiona na elementach związanych z fizyką. Gracze zmierzą się z 30 zróżnicowanymi etapami i sprawdzą wiele sekretów. Produkcja zaoferuje zabawę dla singlistów.

 

Gra: Monkey King: Hero is Back

Studio: Sony Interactive Entertainment, Hexa Drive

Platforma: PS4

Info: Deweloperzy kreują historię na podstawie legendy, na której powstał także film w 2015 roku – była to najbardziej dochodowa premiera kinowa w gatunku animacji w Chinach (153 mln dolarów). W grze poznamy trójkę bohaterów, którzy będą podróżować po świecie. Tytuł skupia się na relacji postaci.

 

Gra: Genshin Impact

Studio: Mihoyo

Platforma: PS4

Info: RPG akcji w otwartym świecie. Gracze będą uczestniczyć w siedmiu epickich przygodach.

 

Gra: Evotinction

Studio: Spikewave Games

Platforma: PS4

Info: Czwórka deweloperów z Chin postanowiła wspólnie stworzyć „ekscytującą produkcję”. Evotinction to skradanka z perspektywy trzeciej osoby z unikalną mechaniką hakowania. Umiejętności bohatera pozwolą korzystać ze środowiska, a gadżety mają zapewnić bogatą i ekscytującą rozgrywkę.

 

Gra: Convallaria

Studio: Loong Force

Platforma: PS4

Info: Sieciowy shooter zmieszany z grą akcji. Twórcy chcą przyciągnąć graczy za pomocą „realistycznego doświadczenia oraz mocniejszej i płynniejszej walki”.

 

Gra: ANNO: Mutantionem

Studio: ThinkingStars

Platforma: PS4

Info: Gra akcji dla hardcorowców, którzy uwielbiają cyberpunk. Twórcy rozwijają projekt korzystając z opinii społeczności i chcą zapewnić wymagającą zabawę.

 

Gra: F.I.S.T.

Studio: TiGames

Platforma: PS4

Info: Metroidvania oferująca możliwość wskoczenia w skórę królika z potężną mechaniczną łapą. Deweloperzy zapowiadają ogromną mapę, w której na każdym kroku będziemy natrafiać na najróżniejsze niespodzianki.

 

Gra: In Nightmare

Studio: Magicfish Studio

Platforma: PS4

Info: Jest to mroczna bajka, która bada narastający ból i zbawienie samego siebie. Gracze będą wędrować po tajemniczym świecie marzeń, który łączy w sobie wyobraźnię oraz realizm. Ideą projektu jest zainspirowanie ludzi do zainteresowania się filozofią i nauką.

 

Gra: AI-LIMIT

Studio: Palm Pioneer’s Sense Games

Platforma: PS4

Info: Palm Pioneer’s Sense Games zapowiedziało „hardcorowy action RPG”, który ma zaprowadzić śmiałków do bogatego świata i zaoferować ekscytujące pojedynki. Główną bohaterką została Arrisa – kobieta posiada zróżnicowane zdolności i za ich pomocą chce uratować świat.

Tagi: PlayStation playstation 4 PlayStation ChinaJoy 2019 Sony