Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.06.2020 16:46
Desperados 3 główny bohater
627V

Desperados 3 chwali się świetnymi ocenami. Twórcy szykują darmowe aktualizacje

Twórcy Desperados 3 są bardzo zadowoleni z opinii dziennikarzy oraz graczy, ale to nie oznacza, że Mimimi Games zajmie się już kolejnym projektem. Deweloperzy pozostają na Dzikim Zachodzie, by opowiedzieć kolejne przygody.

Desperados III może pochwalić się świetnymi recenzjami, więc deweloperzy oraz wydawca chętnie dzielą się najnowszym materiałem. Studio podkreśla opinie o grze, która jest aktualnie dziewiątą najlepszą pozycją 2020 roku (względem ocen z Opencritic). Tytuł może pochwalić się bardzo dobrą średnią (86%).

Mimimi Games potwierdziło także pozytywne wieści na temat rozwoju propozycji. Studio opracowuje wcześniej zapowiedziane rozszerzenia (trzy fabularne misje rozgrywane po zakończeniu głównego wątku), ale autorzy zapewnią także „darmowe aktualizacje”, które pozwolą nam dłużej bawić się w świecie gry.

Nie znamy jeszcze szczegółów, jednak autorzy powinni w niedalekiej przyszłości przedstawić ostateczne konkrety dotyczące rozwoju Desperados 3. Mimimi Games udowodniło już, że potrafi zadbać o markę Desperados, więc fani serii powinni ze spokojem wyczekiwać informacji.

Przeczytajcie naszą recenzję Desperados 3 i sprawdźcie wypasioną kolekcjonerkę.

Źródło: Informacja prasowa: Koch Media Poland

Tagi: Desperados III Mimimi THQ Nordic