Iza Łęcka Iza Łęcka 30.06.2020 13:28
Cyberpunk 2077 auto
1426V

Cyberpunk 2077 na urokliwych ujęciach z ray tracingiem. NVIDIA pokazuje możliwości gry

CD Projekt RED zadbał o pełne wsparcie ray tracingu, co skutecznie zachęca firmę NVIDIA do prezentacji możliwości technologii poprzez nowe ujęcia z gry. Najnowsze screeny skupiają się na czterech miejscach, w których światło odgrywa niebagatelną rolę.

Cyberpunk 2077 to jedna z produkcji, która musiała otrzymać wsparcie ray tracingu. Futurystyczne Night City oświetlone przez liczne neony skorzysta z ogromnych możliwości technologii, dzięki czemu podczas rozgrywki gracze będą mogli zachwycić się wieloma klimatycznymi widokami.

Kilka dni temu NVIDIA potwierdziła implementację ray tracingu oraz funkcji NVIDIA DLSS 2.0 od dnia premiery, jeśli więc zamierzacie ogrywać Cyberpunka 2077 na mocnym komputerze, możecie przygotować się na niemałe doznania wizualne.

Producent kart graficznych zaprezentował nowe ujęcia z gry CD Projekt RED, które pokazują możliwości ray tracingu. Odnoszę wrażenie, że najlepiej prezentuje się pierwsza lokacja – klub nocny oświetlony fioletowymi neonami robi wrażenie.

Nie każdy będzie mógł liczyć na pełne wrażenia z Cyberpunka 2077, ale CD Projekt RED nie zapomni o dopieszczeniu grafiki również w przypadku konsol nowej generacji. Przedstawiciele studia już potwierdzili, że PS5 i Xbox Series X ulepszoną grę, a w przyszłym roku wprowadzona zostanie bezpłatna aktualizacja.

Sprawdźcie nasze wrażenia z Cyberpunka 2077.

Źródło: Twitter: NVIDIAGeForce

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077