Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.06.2020 20:32
Witchfire The Astronauts
679V

The Astronauts nie dołączyło do Xbox Game Studios. Gra nie zostanie zaprezentowana na pokazie Microsoftu

The Astronauts nie będzie kolejnym nabytkiem Phila Spencera. Studio postanowiło zareagować na ostatnią plotkę i zaprzecza doniesieniom dotyczącym prezentacji Witchfire na lipcowym pokazie Microsoftu. Deweloperzy opublikowali krótką wiadomość.

Witchfire zostało oficjalnie zaprezentowane w grudniu 2017 roku. Od tego czasu kilkukrotnie zerknęliśmy na fragmenty rozgrywki, ale wciąż brakuje kilku istotnych konkretów dotyczących produkcji. Gracze pewnie chętnie poznaliby szczegóły premiery na materiale wideo, który potwierdziłby przygotowanie konsolowego wydania, ale przynajmniej aktualnie nie możemy liczyć na takie przyjemności.

Według ostatniej plotki, Witchfire miało zostać zaprezentowane na lipcowym pokazie gier first-party od Microsoftu, a samo The Astronauts na wydarzeniu zostałoby dołączone do rodziny Xbox Game Studio. Firma postanowiła odpowiedzieć na plotkę:

Koncepcja Witchfire od pierwszej zapowiedzi intryguje i mam szczerą nadzieję, że deweloperzy już wkrótce pokażą najnowszy gameplay, który faktycznie ujawni datę premiery. The Astronauts ma u mnie duży kredyt zaufania, ale chciałbym w końcu spojrzeć na rozgrywkę i móc wyczekiwać na debiut.

Tagi: Microsoft The Astronauts Witchfire Xbox Game Studios