Iza Łęcka Iza Łęcka 18.05.2020 08:43
Halo Infinite
1407V

Xbox Series X z „toną” gier AAA na lipcowym Inside Xbox. Gracze mogą liczyć także na ekskluzywne tytuły

Czerwcowa impreza Microsoftu będzie poświęcona najnowszej konsoli, jednak już miesiąc później dla graczy przygotowane zostanie wydarzenie, na które szczególnie czekają. Na lipcowym wydarzeniu przygotowującym do premiery Xboksa Series X będziemy świadkami pokazu wielu mocnych gier AAA.

Ostatni Inside Xbox nie spełnił oczekiwań niektórych graczy, jednak włodarze korporacji z Redmond podkreślają, że na drodze do Xboksa Series X mamy jeszcze kilka przystanków i na każdym dla graczy szykowane są nie lada przyjemności. Microsoft potwierdził, że w lipcu planuje zaprezentować gry third-party, tymczasem o wydarzeniu wypowiedział się Shinobi602. Znany informator jest przekonany, że korporacja z Redmond wyłoży wszystkie karty na stół:

„Zawsze chodziło o to, aby w zasadzie położyć wszystkie karty na stół od zespołów first-party i zapewnić wiele bomb. Jest mnóstwo rzeczy, którymi można się ekscytować. Zdecydowanie ujawnieniem dużych gier AAA od XGS, innymi dużymi produkcjami third-party, które pojawią się na scenie (niekoniecznie ekskluzywnymi). Może się to trochę zmienić w tym momencie, biorąc pod uwagę COVID-19, ale można powiedzieć, że taki jest cel. Jestem osobiście bardzo podekscytowany ich występem.”

Już jakiś czas temu 343 Industries potwierdziło, że podczas Inside Xbox pojawi się Halo Infinite, czyli jedna z najważniejszych gier zmierzających w tym roku na Xboksa Series X. Tytuł może okazać się istotnym elementem premiery nowej generacji dla Phila Spencera.

Jeśli w czerwcu poznamy ostateczne szczegóły dotyczące konsoli i funkcji Xboksa Series X, lipiec będzie stał pod znakiem „tony” gier AAA. Natomiast jakie atrakcje szykuje Microsoft na kolejne miesiące? Amerykańska korporacja planuje kilkumiesięczne przygotowywanie sympatyków konsolowej rozgrywki na debiut next-gena, więc następne spotkania powinny być jeszcze ciekawsze, by coraz więcej graczy czekało na Xboksa Series X.

Źródło: https://gamingbolt.com/xbox-series-x-july-event-will-feature-a-ton-of-aaa-first-party-reveals-rumour

Tagi: Microsoft Xbox xbox 20/20 xbox series x