Iza Łęcka Iza Łęcka 29.06.2020 13:33
Cyberpunk 2077
1352V

Cyberpunk 2077 z bardzo dobrą sprzedażą w Chinach. CD Projekt zadba o duży rynek

CD Projekt RED ma szeroko zakrojone plany, dostosowując swoją produkcję do wielu graczy, w tym także pochodzących z Chin. Studio zadba o pełną lokalizację Cyberpunka 2077 w Chinach. Zainteresowanie grą Polaków w tamtym rejonie świata sugeruje, że będzie to strzał w dziesiątkę.

Od ubiegłego tygodnia możecie poznać nasze wrażenia z Cyberpunka 2077, a w międzyczasie usłyszeliśmy polską lokalizację gry. Rodzimy zespół chce mieć jednak pewność, że ich najnowsza produkcja cieszyć się będzie sporym zainteresowaniem wśród graczy na całym świecie, dlatego dostosowuje ją między innymi do warunków panujących na rynku chińskim. W Chinach od dnia premiery pojawi się pełny dubbing oraz dwie wersje napisów: chiński uproszczony oraz mandaryński.

Cyberpunk 2077 trafi do Chin z pewnymi zmianami. Daniel Ahmad z Niko Partners podkreśla jednak, że gracze mogą importować wersję z Zachodu lub zamawiać edycję na Steam. Na platformie Valve, gra Polaków cieszy się ogromnym zainteresowaniem, zajmując pierwsze miejsce na liście zamówień przedpremierowych. Wynik został osiągnięty w mniej niż jeden dzień, ale trzeba podkreślić, że CD Projekt RED posiada w Chinach bardzo dobrą renomę.

CD Projekt RED może oczekiwać bardzo wysokiej sprzedaży w Chinach, co pokrywa się z wcześniejszymi prognozami dotyczącymi zainteresowania produkcją. Darren Ding, dyrektor marketingu i PC studia CD Projekt w Chinach, informował na LinkedIn o świetnych wynikach – jego zdaniem liczba zamówień przedpremierowych Cyberpunka 2077 w Chinach jest jedną z najwyższych. Wiadomość została usunięta z portalu, jednak informacje dostępne na Steamie pozwalają przypuszczać, że rezultat sprzedaży najnowszej gry Polaków w tym regionie będzie naprawdę wysoki.

Źródło: https://www.pcgamesn.com/cyberpunk-2077/china + https://www.pcgamesinsider.biz/news/71308/china-is-apparently-top-region-for-cyberpunk-2077-pre-orders/

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077