Iza Łęcka Iza Łęcka 29.06.2020 08:11
SYN Tencent
1339V

SYN zaskakuje kreacją. Tencent tworzy cyberpunkową grę w otwartym świecie

Tencent nie zamierza opracowywać wyłącznie mobilnych tytułów. Chińskie przedsiębiorstwo rozwija kilka next-genowych gier, a jedną z nich jest SYN. Po wstępnej prezentacji możemy śmiało stwierdzić: pierwszy materiał wygląda bardzo interesująco.

Tencent coraz chętniej wydaje miliony dolarów na tworzenie dużych tytułów AAA. Chińczycy w ostatnich miesiącach dofinansowali zespoły Yager Development, PlatinumGames, OtherSide Entertainment oraz Marvelous.

Tymczasem przedstawiona została jedna z produkcji AAA. „SYN” jest cyberpunkową strzelanką w otwartym świecie, która będzie sprzedawana „globalnie”. Zwiastun został okraszony angielskimi napisami, co sugeruje premierę w Ameryce Północnej oraz Europie.

Deweloperzy zaprezentowali intrygujący materiał określony mianem „dema technologicznego”. Widzimy na nim proces tworzenia i personalizacji postaci, która najpewniej podczas rozgrywki będzie korzystała z pomocy zwierzęcego pomocnika. Bohater do swojej dyspozycji będzie również miał dostosowany pojazd.

„SYN” zmierza na „konsole i PC”, choć aktualnie nie zostały potwierdzone dokładne platformy. Mając jednak na uwadze udostępnienie produkcji jak największej społeczności graczy, tytuł powinien debiutować na dwóch next-genach.

Źródło: https://twinfinite.net/2020/06/open-world-cyberpunk-fps-syn-for-pc-consoles-announced-by-tencent-and-it-looks-crazy/

Tagi: SYN Tencent tencent games