Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 24.05.2020 20:02
Marvel's Iron Man VR Demo
1503V

Marvel’s Iron Man VR. Deweloperzy prezentują demo i opowiadają o rozgrywce

PlayStation VR posiada już całkiem sporą bibliotekę świetnych tytułów, dla których zdecydowanie warto jest sięgnąć po japońskie gogle. Jeśli jednak nie jesteście jeszcze przekonani, być może kupicie wirtualną rzeczywistość od Sony dla Iron Mana.

Ekipa Camouflaj przygotowała demonstracyjną wersję nadchodzącego Iron Mana, aby zachęcić graczy, którzy już posiadają gogle do zakupu ich gry. Demko pozwoli również na zapoznanie się z możliwościami tytułu tym oglądającym je w internecie, co może znacząco napędzić sprzedaż samych gogli wirtualnej rzeczywistości.

Redaktor programu PlayStation Underground porozmawiał z twórcami gry, którzy opowiedzieli mu co nieco o tym na co wykorzystali te dodatkowe miesiące, o które opóźniona została premiera Iron Mana. Okazuje się, że sporo pracy włożono nie tylko w efekty wizualne, ale także bardzo zaawansowane i intuicyjne systemy sterowania kombinezonem Starka.

Oczywiście, żeby nie było zbyt ciężko gracza wspomagać będzie szereg systemów pokroju asystenta celowania oraz asystenta lotu, co pozwoli cieszyć się zabawą absolutnie każdemu. Co również ciekawe, w przeciwieństwie do filmów i komiksów, większość interfejsu jaki widzi Tony jest ulokowana w świecie gry, a nie na wyświetlaczu hełmu.

Tagi: Camouflaj Marvel’s Iron Man VR Sony Interactive Entertainment