Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 30.05.2020 15:30
Iron Man VR skończony
606V

Iron Man VR w złocie. Wyczekiwany projekt gotowy na premierę

Mocno wyczekiwany projekt, którego wersja demonstracyjna wywarła na fanach wirtualnej rzeczywistości ogromne, pozytywne wrażenie, została ukończona. 

Marvel’s Iron Man VR to bardzo wyczekiwana gra, której premiera ustalona została na początek lipca bieżącego roku. Gracze będący w posiadaniu zestawów PlayStation VR bardzo mocno wyczekują pełnoprawnego debiutu projektu, albowiem wersja demonstracyjna okazała się ogromnym sukcesem.

Sam dzień premiery nie zostanie opóźniony. Twórcy ze studia Camouflaj przekazali za pośrednictwem Twittera, iż gra oficjalnie jest w złocie. Oznacza to dokładnie tyle, że jej produkcja dobiegła końca, więc może bez problemu wlecieć na rynek. Najprawdopodobniej kolejny miesiąc zejdzie autorom na szlifowaniu swojego największego dzieła i usuwaniu jak największej liczby błędów, które mogą się pojawiać przy tego typu projektach. 

We wspomnianym wpisie pojawiło się także zdjęcie, na którym przedstawiono całą załogę pracującą obecnie zdalnie, z powodu pandemii koronawirusa. Jest to bez wątpienia bardzo ładny gest w kierunku wszystkich tych wytwórni, które mierzą się aktualnie z podobnym problemem i świetny pokaz tego, że wszystko jest możliwe. 

Źródło: Twitter

Tagi: Camouflaj Marvel’s Iron Man VR Sony Interactive Entertainment