Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.06.2020 20:26
Minecraft Dungeons: Jungle Awakens
689V

Minecraft Dungeons: Jungle Awakens z datą premiery. Microsoft zaprasza na kolejne wyzwania

Minecraft Dungeons oferuje świetną zabawę, ale produkcji na premierę brakowało odpowiedniej zawartości. Twórcy chcą teraz rozbudowywać grę przez kolejne dodatki i Jungle Awakens zadebiutuje na rynku już w przyszłym miesiącu. Znamy pierwsze szczegóły DLC.

Minecraft Dungeons zadebiutowało pod koniec maja i choć świetnie wspominam granie w produkcję (tutaj przeczytacie moją recenzję), to jednak nadal nie potrafię zrozumieć, dlaczego gra trafiła na rynek z tak skromną zawartością. Na szczęście autorzy nie próżnują i właśnie potwierdzili ostatnie przecieki.

Minecraft Dungeons: Jungle Awakens będzie dostępny od 1 lipca i rozszerzenie zapewni: „mnóstwo nowych broni, zbroi, artefaktów i mobów”. Deweloperzy przygotowali trzy fabularne misje, które pozwolą nam pobiegać po nowych lokacjach. W tym samym dniu zadebiutuje także bezpłatna aktualizacja oferująca nowy loch (Lost Temple), kilka nowych elementów oraz poprawki w balansie.

Rozszerzenie będzie darmowe dla graczy, którzy kupili Minecraft Dungeons w Edycji Bohatera. Jeśli jednak nie zdecydowaliście się na ten ruch, to wciąż możecie ulepszyć grę rozbudowanej wersji. Poniżej możecie sprawdzić trzy grafiki prezentujące Jungle Awakens.

Minecraft Dungeons Jungle Awakens - screen 1

Minecraft Dungeons Jungle Awakens - screen 2

Minecraft Dungeons Jungle Awakens - screen 3

Źródło: https://www.minecraft.net/nl-nl/article/minecraft-dungeons--jungle-awakens

Tagi: Minecraft Dungeons Mojang Xbox Game Studios