Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.06.2020 16:58
Ghost of Tsushima
1395V

Recenzje Ghost of Tsushima pojawią się przed premierą. Kiedy przeczytamy opinie?

Ghost of Tsushima to kolejna duża produkcja przygotowana przez SIE Worldwide Studios. Dziennikarze mają już dostęp do gry i teraz możemy potwierdzić, że jeszcze przed premierą produkcji otrzymacie możliwość przeczytania ostatecznych recenzji na temat tytułu Sucker Punch Productions.

Sucker Punch Productions stoi przed dużym wyzwaniem. Deweloperzy w zasadzie zakończą generację dla ekskluzywnych gier z PS4 i produkcja twórców serii inFamous debiutuje po The Last of Us 2 – aktualnie najlepiej sprzedającej się pozycji Sony na PlayStation 4.

W Sieci już pojawiły się szczegóły dotyczące publikacji ostatecznych opinii – recenzje Ghost of Tsushima zostaną opublikowane 14 lipca o godzinie 16:00. Stosowny tekst pojawi się także na naszej witrynie.

Będzie to na pewno ciekawa sytuacja, ponieważ Ghost of Tsushima to ostatni wielki tytuł SIE Worldwide Studios, który zadebiutuje przed premierą PlayStation 5. Sony powinno w kolejnych miesiącach skupić się na ostatecznej promocji PS5, jednak posiadacze PS4 mogą szykować się na jeszcze jedną wielką historię.

Ghost of Tsushima otrzymało dotychczas kilka materiałów i każdy prezentuje fantastyczny świat.

 

Źródło: https://www.psu.com/news/ghost-of-tsushima-review-embargo-date-confirmed/

Tagi: Ghost of Tsushima playstation 4 ps4 recenzje Sony Interactive Entertainment Sucker Punch