Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 26.06.2020 10:46
Deadly Premonition 2 na 17-minutowym wideo z rozgrywką
576V

Deadly Premonition 2 na 17-minutowym wideo z rozgrywką

Deadly Premonition 2: A Blessing in Disguise już niedługo pojawi się na rynku, ale zanim to nastąpi możemy zerknąć jak prezentuje się rozgrywka. IGN przygotowało 17-minutowy materiał wideo.

Deadly Premonition 2: A Blessing in Disguise to kontynuacja jednej z najbardziej nietypowych gier jakie kiedykolwiek się pojawiły. Jest to też jedna z tych kontynuacji, których w teorii nie ma co się spodziewać, bo pierwsza część imponujących wyników nie osiągnęła. Na szczęście inaczej jest w tym przypadku.

Mogliśmy dotychczas zerknąć na dwa zwiastuny - jeden z nich bardzo enigmatyczny, a kolejny niepokojący. Oprócz tego mogliśmy pokrótce zapoznać się z postaciami i zerknąć na zrzuty ekranu. Dowiedzieliśmy się też mniej więcej jak prezentować się będzie rozgrywka - to wszystko jednak tylko w teorii. Dzisiaj możemy zerknąć na faktyczną rozgrywkę.

Zobaczymy kilka dialogów, trochę eksploracji (tutaj deskorolka jako środek transportu) oraz przebieg zadań pobocznych. Wygląda to całkiem nieźle, ale jak pewnie sami zauważycie, nie zabrakło problemów technicznych - jak choćby spadki animacji.

Deadly Premonition 2 pojawi się 10 lipca tylko na Nintendo Switch.

Źródło: https://www.youtube.com/channel/UCKy1dAqELo0zrOtPkf0eTMw

Tagi: Deadly Premonition 2: A Blessing in Disguise Rising Star Games Toybox