Iza Łęcka Iza Łęcka 26.06.2020 07:35
TLOU2 Ellie z gitarą
2172V

The Last of Us 2 z kolejnymi rekordami. Sony na drodze do gigantycznego sukcesu

The Last of Us 2 cieszy się ogromną popularnością w wielu krajach, co potwierdzają kolejne raporty. Gra podbiła już cztery kraje: Sony już wkrótce powinno pochwalić się niesamowitymi wynikami sprzedaży.

The Last of Us Part II jest najlepiej ocenianą grą 2020 roku według dziennikarzy (za opencritic.com) i choć gracze wyrazili swoje wielkie niezadowolenie kilkoma wątkami, wydawca nie może narzekać na brak zainteresowania.

Już wczoraj informowaliśmy o kolejnych bardzo dobrych rezultatach The Last of Us 2, a najnowsze dane są tego dobitnym potwierdzeniem – gra osiąga rekordowe wyniki w następnych krajach. Tak prezentują się aktualne rekordy najnowszej produkcji Naughty Dog:

Pomimo pojawiania się licznych zestawień, nie możemy zapomnieć o danych przedstawionych przez Sony. Japoński wydawca najpewniej w przyszłym tygodniu podsumuje wszelkie uzyskane informacje i pokusi się o przedstawienie dokładnych danych z pierwszych 14 dni od premiery.

Rekordy osiągane przez The Last of Us 2 udowadniają, że gracze od bardzo dawna czekali na powrót tego IP. Naughty Dog nie bało się zaskoczyć, oferując kilka mocnych, wzbudzających wiele emocji wątków i nawet spoilery udostępnione przed debiutem, nie zniszczyły efektów prac Neila Druckmanna oraz wszystkich deweloperów odpowiedzialnych za ten tytuł.

Źródło: https://twitter.com/BenjiSales/status/1276170789600079872 + https://www.pushsquare.com/news/2020/06/the_last_of_us_2_is_germanys_biggest_physical_launch_of_2020

Tagi: naughty dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us Part II