Iza Łęcka Iza Łęcka 27.06.2020 00:10
TLOU 2 Ellie
15584V

The Last of Us 2 doczekało się pierwszej petycji. Gracze proszą o „remake historii”

Fabuła The Last of Us 2 to jeden z elementów produkcji, który skutecznie podzielił graczy, część z nich skłaniając do nowej inicjatywy. Powstała petycja, w której zainteresowani proszą o „remake historii”. Naughty Dog pewnie nie zareaguje, ale determinacja niektórych sympatyków uniwersum jest zaskakująca.

Powiedzieć, że The Last of Us Part II podzieliło graczy, to jakby nie powiedzieć nic. Wokół najnowszego tytułu Naughty Dog zrodziło się już wiele kontrowersji – począwszy od przedstawienia zaskakujących zwrotów akcji, poruszenia bulwersującej wielu graczy tematyki czy też zaprezentowania brutalnych scen.

Część sympatyków pierwszej odsłony klimatycznej gry Naughty Dog nie potrafiła pogodzić się ze scenariuszem sequela, dlatego też gra spotkała się z bombardowaniem recenzji na Metacritic. Teraz możemy mówić o kolejnej inicjatywie. Na witrynie change.org powstała petycja kierowana do twórców, w której zainteresowani proszą o „remake historii” The Last of Us 2Aktualnie pomysłem zainteresowało się ponad 11 tysięcy graczy.

Biorąc pod uwagę olbrzymią sprzedaż (to premiera na PS4 ciesząca się największą jak dotąd popularnością) nie możemy oczekiwać, że petycja odniesie oczekiwany skutek - choć kto wie jak odniosą się do tego deweloperzy? Trzeba jednak przyznać, że nowe The Last of Us wzbudza spore emocje, a w przypadku opisanej petycji ukazuje ogromną determinację części środowiska graczy.

Naughty Dog już poważnie rozważa przygotowanie The Last of Us 3: w ostatniej wiadomości Neil Druckmann potwierdził, że jego zespół musi zadbać o solidne podstawy, by prace nad tytułem mogły ruszyć.

Źródło: https://www.psu.com/news/the-last-of-us-part-2-petition-calls-to-remake-the-games-story/

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us Part II