Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.06.2020 14:24
Pokemony
712V

Nowe Pokemony nadciągają. Oglądajcie pokaz The Pokemon Company

The Pokemon Company zaprasza graczy na kolejną prezentację. Dzisiaj zobaczymy „dużą grę” z Pokemonami w roli głównej. Jeśli zamierzacie oglądać prezentację – zapraszamy do wspólnej zabawy.

W zeszłym tygodniu The Pokemon Company zapowiedziało New Pokemon Snap, Pokemon Smile oraz Pokemon Cafe Mix, a już dzisiaj gracze mogą tworzyć własne kawiarnie. To jednak nie koniec pozytywnych informacji dla fanów uniwersum i kolejny pokaz rozpocznie się dzisiaj o godzinie 15:00.

Japończycy chcą tym razem opowiedzieć graczom o „dużej grze”, która prawdopodobnie zadebiutuje jeszcze w 2020 roku – według doniesień tytuł będzie dostępny w drugiej połowie roku. Część informatorów uważa, że The Pokemon Company zapewni kolejną odświeżoną przygodę, ale na szczegółowe informacje musimy zaczekać.

Pokaz będzie trwał 11 minut, więc możemy liczyć na konkrety. Nie wiemy, jednak czy dzisiaj zobaczymy tylko jedną produkcję, czy też Japończycy zdradzą szczegóły dodatkowych pozycji. Jedno jest pewne: nie będziemy się nudzić.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Live-Stream Pokemon The Pokemon Company