Iza Łęcka Iza Łęcka 24.06.2020 11:12
Pokemon Cafe Mix
747V

Pokemon Cafe Mix już dostępny za darmo na Nintendo Switchu

Podczas ostatniej imprezy The Pokemon Company zapowiedziało kilka produkcji, a wśród nich dostępne za darmo Pokemon Cafe Mix. To znakomita rozgrzewka przed zbliżającym się wydarzeniem: jeszcze dzisiaj zobaczymy nowe gry z serii Pokemon.

W przypadku niektórych tytułów nie musimy czekać kilka miesięcy na premierę - Pokemon Cafe Mix zostało zapowiedziane w ubiegłym tygodniu i już teraz jest dostępne za darmo na Nintendo Switchu. Gra nie stanowi najbardziej rozbudowanej propozycji osadzonej w popularnym uniwersum, jednak sympatycy serii będą mogli zarządzać kawiarnią, rozwiązywać zagadki i serwować pyszności Pokemonom.

Tytuł The Pokemon Company zajmuje zaledwie 112MB, a można go ogrywać wyłącznie w wersji przenośnej. Japończycy potwierdzili, że rozgrywka jest „darmowa na start”, co od razu nasuwa szybkie skojarzenia z pojawieniem się mikrotransakcji.

Premiera Pokemon Cafe Mix to również przypomnienie o zbliżającym się wydarzeniu. Już dzisiaj o godzinie 15:00 poznamy nowe gry z uniwersum Pokemon. Zgodnie z udostępnionymi informacjami, deweloperzy pokażą przynajmniej „jedną dużą produkcję”.

Warto przypomnieć: Nintendo ostatnio potwierdziło, że pomoże graczom, którzy kupili złe DLC do Pokemon Sword/Shield.

Źródło: Twitter: NintendoEurope

Tagi: Nintendo Switch Pokemon Pokemon Cafe Mix switch The Pokemon Company