Iza Łęcka Iza Łęcka 24.06.2020 10:23
Night Call
2019V

Night Call debiutuje na Xboksie One i od razu trafia do Xbox Game Pass

Night Call od dzisiaj jest dostępny na Xboksie One i Nintendo Switchu, ale część posiadaczy konsoli Amerykanów nie musi kupować gry. Tytuł trafił od razu do Xbox Game Pass – choć wcześniej produkcja nie została ujęta na liście nowości.

Night Call to detektywistyczna gra z morderstwem w tle, której fabuła rozgrywa się w Paryżu trawionym atakami seryjnego mordercy. Główny bohater jako ostatni widział jedną z ofiar, gdy ta jeszcze żyła. Jako taksówkarz i detektyw rozpoczyna więc własne śledztwo – w trakcie rozwożenia pasażerów, naszym zadaniem jest wypytywanie ich i wyłapywanie wskazówek, które pomogą w rozwiązaniu sprawy. Twórcy zapewnili wyjątkowy klimat noir, a podczas rozgrywki nie brakuje intrygujących zagadek i walki z czasem – w końcu zegar tyka, a pasażerowie tylko w czasie podróży mogą udzielić niezbędnych informacji.

Gra pierwotnie zadebiutowała w lipcu ubiegłego roku na PC i od razu trafiła do Xbox Game Pass dla użytkowników usługi na komputerach osobistych. Teraz z okazji premiery na Xboksie One, gracze na konsoli Microsoftu mogą zapoznać się z tytułem w ramach abonamentu.

Wiadomość jest miłą niespodzianką dla użytkowników Xbox Game Pass, gdyż Night Call nie zostało wskazane w najnowszym zestawieniu. Świadkami identyczne sytuacji byliśmy w przypadku West of Dead, które również nie zostało ujęte na liście nowości, a w dniu debiutu zostało dodane do Xbox Game Pass.

Źródło: https://majornelson.com/2020/06/23/night-call-is-now-available-for-xbox-one-and-included-in-xbox-game-pass-console/

Tagi: BlackMuffin Studio Night Call Raw Fury Xbox Game Pass xbox one