Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.06.2020 21:17
West of Dead
1392V

Xbox Game Pass z grą-niespodzianką. West of Dead dostępny w usłudze

Microsoft ponownie zaskakuje graczy. W Xbox Game Pass pojawiła się nowa produkcja, która właśnie dzisiaj zadebiutowała. Tytuł nie znalazł się na ostatnim zestawieniu nowości, więc gracze mogą sprawdzać kolejną premierową propozycję.

O West of Dead pisaliśmy na portalu dwa dni temu. Tytuł wtedy otrzymał datę premiery i właśnie dzisiaj gra debiutuje na Xboksie One oraz komputerach osobistych. Gracze z tych platform nie muszą wydawać pieniędzy na pozycję – wystarczy posiadać Xbox Game Pass, ponieważ propozycja jest dostępna w ramach abonamentu.

West of Dead jest kolejną „grą-niespodzianką”, ponieważ Microsoft nie dodał shootera na listę nadchodzących nowości z Xbox Game Pass. Jest to na pewno miła wiadomość dla graczy, którzy chcieli nabyć tytuł Raw Fury, a teraz mogą go pobrać w ramach abonamentu.

W przypadku Xbox Game Pass warto także sprawdzić listę pozycji, które już wkrótce wypadną z zestawienia. Akurat tym razem Microsoft wyrzuci kilka dużych historii – między innymi Metro Exodus, Life is Strange 2 oraz Shadow Tactics – Blades of the Shogun.

Sprawdźcie również gameplay:

Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2020/06/18/causing-mayhem-west-of-dead-available-now/

Tagi: Raw Fury Upstream Arcade West of Dead