Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.06.2020 14:01
Ghost of Tsushima
2004V

Ghost of Tsushima otrzyma patch na premierę. Znamy wagę i szczegóły

Prace nad Ghost of Tsushima zostały zakończone, więc otrzymaliśmy kolejne szczegóły produkcji. Twórcy przygotowali premierową łatkę, którą warto pobrać przed rozpoczęciem rozgrywki. Znamy szczegóły zmian i wagę plików.

Deweloperzy Ghost of Tsushima potwierdzili wczoraj zakończenie prac nad produkcją. Gra otrzymała złoty status, więc teraz możemy mieć pewność, że premiera odbędzie się w terminie. Studio zakończyło rozwijanie nie tylko głównej fabuły, ale również zadbało już o premierową aktualizację.

Pliki trafiły na PlayStation Store, co w zasadzie nie jest specjalnie zaskakujące, ponieważ Sucker Punch Productions już kilka tygodni temu informowało, że kończy prace nad grą. Twórcy byliby gotowi na poprzedni termin, jednak Sony zdecydowało się na opóźnienie premiery, by zapewnić odpowiednie okienko dla The Last of Us 2.

Teraz możemy mieć pewność, że przed rozpoczęciem rozgrywki w Ghost of Tsushima zostaniemy poproszeni o pobranie 7,7GB danych. Według przedstawionych informacjami, twórcy na ostatniej prostej zajęli się różnymi poprawkami lokalizacyjnymi oraz usunięciem błędów.

Zamierzacie grać w Ghost of Tsushima? Sprawdźcie jeden z ostatnich zwiastunów, który w świetny sposób ukazuje esencję gry.

Źródło: https://wccftech.com/ghost-of-tsushima-day-one-update

Tagi: Ghost of Tsushima Sony Interactive Entertainment Sucker Punch