Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.06.2020 19:10
Ghost of Tsushima Złoty Status
2178V

Ghost of Tsushima w złocie. Gra przygotowana wyłącznie na PS4 gotowa do premiery

Część naszych czytelników wciąż poznaje historię Ellie, ale sympatycy gier SIE Worldwide Studios muszą się śpieszyć. Sucker Punch właśnie potwierdziło, że zakończyło prace nad Ghost of Tsushima. Gra osiągnęła złoty status i gracze mogą być pewni jednego: samuraj nadciąga.

Ghost of Tsushima to ostatnia duża produkcja Sony przygotowana z myślą o PlayStation 4. Teraz zespoły SIE Worldwide Studios zajmują się już opracowywaniem gier na PS5, jednak trzeba przyznać, że Japończycy zakończą generację z przytupem.

Po rekordowym The Last of Us 2, zagramy w tytuł, który na każdym kolejnym materiale wygląda świetnie. Ghost of Tsushima może okazać się ostatnim hitem Sony na aktualnej generacji i gra ma wielką szansę w wyjątkowy sposób zakończyć efektowny okres PS4.

Twórcy właśnie potwierdzili „złoty status”, więc teraz pozycja może trafić do tłoczni, skąd płytki zostaną zapakowane i zawędrują do graczy. Jest to naprawdę dobra wiadomość, ponieważ możemy mieć pewność, że tym razem premiera nie zostanie opóźniona.

Ghost of Tsushima zadebiutuje 17 lipca 2020 roku.

Źródło: Twitter: SuckerPunchProd

Tagi: Ghost of Tsushima Sony Interactive Entertainment Sucker Punch