Roger Żochowski Roger Żochowski 18.06.2010 11:13
Polska cena PS Move
2826V

Polska cena PS Move

50 dolarów bez jednego centa – tyle będzie kosztowało PS Move w USA, przy czym chcąc cieszyć się pełnią szczęścia, trzeba będzie do tej ceny dorzucić kolejne 30 dolców za subkontroler. A jak będzie w naszym pięknym kraju?

xxxxx

 

Nie będę specjalnie przedłużał i od razu skupię się na tym, co dla nas najważniejsze, czyli cenach. A te będą się w naszym kraju kształtować następująco:


Podstawowy kontroler PS Move - 149 zł
Navi kontroler  - 99 zł
Pakiet Startowy (PS Move kontroler, kamera PS Eye, dema gier) - 219 zł

 

W przeciwieństwie do USA, gdzie w zestawie startowym pojawi się zestaw gier sportowych Sport Champions, dla naszego kraju SCEP zdecydowało się na odmienny krok. Dostaniemy dysk demo, oferujący szersze i bardziej przekrojowe spojrzenie na możliwości PS Move dzięki zawarciu grywalnych dem większej ilości różnych produkcji.

Jeśli nie nastąpią żadne komplikacje, wszystkie wspomniane wyżej zestawy, będziemy mogli nabyć w naszym kraju dokładnie 15 września tego roku. Ponadto wiemy też, że część gier wszystkie gry na PS Move zostaną zlokalizowane na nasz rynek. Teraz pozostaje nam już tylko czekać, jak zareaguje konkurencja.

UPDATE:

Warto zauważyć, że podane wyżej ceny są sugerowanymi cenami sprzedaży ustalonymi przez SCEP. A to oznacza, że zapewne w wielu marketach, w ramach wewnętrznych promocji będzie je można dostać taniej.

 

 


 

Tagi: playstation move polska sony