Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 22.06.2020 08:53
Fallout 76 pozwoli tworzyć drużyny publiczne. Dostępna jest weryfikacja kilkuetapowa
332V

Fallout 76 pozwoli tworzyć drużyny publiczne. Dostępna jest weryfikacja kilkuetapowa

Fallout 76 mimo bardzo trudnego początku, wciąż jest rozwijane i ma się coraz lepiej. W najnowszej aktualizacji będziemy mogli tworzyć drużyny publiczne i grać z osobami spoza naszej listy znajomych. Poza tym od teraz można zabezpieczyć konto weryfikacją dwuetapową.

Twórcy wysłuchali próśb graczy odnoszących się do tworzenia drużyn i wraz z 20. aktualizacją wprowadzili usprawnienia w temacie dołączania do drużyn nie tylko ze znajomymi, ale również do tych publicznych. Twórcy dodali nową zakładkę, dzięki której znajdziemy wszystkie publiczne drużyny obecne w świecie gry, do którego dołączyliśmy.

Podczas przeglądania listy zauważycie, że każda z nich posiada własny cel, na przykład eksplorację czy budynek, dzięki czemu łatwiej wam będzie znaleźć graczy o podobnych zainteresowaniach. Drużyny publiczne mogą mieć maksymalnie czterech członków, a jeśli w drużynie jest wolne miejsce, można w nią kliknąć i natychmiast do niej dołączyć.

Jeśli nie znajdziemy tego co nas interesuje, możemy stworzyć własną drużynę publiczną. Następnie konieczne będzie wybranie celu spośród 6 dostępnych na ten moment: polująca, odgrywająca role, uderzeniowa, eksplorująca, budująca i swobodna. Wraz z wybranym rodzajem drużyny pojawią się odpowiednie wzmocnienia dla każdego. Poniżej znajdziecie ich listę.

  • Polowanie – Premia: +25% PD za legendarne zabójstwa (100% dla drużyny z pełną więzią)
  • Odgrywanie ról – Premia: +1 charyzmy (+4 dla drużyny z pełną więzią)
  • Wydarzenia – Premia: +25% PD za zaliczenie wydarzeń (100% dla drużyny z pełną więzią)
  • Eksploracja – Premia: +1 wytrzymałości (+4 dla drużyny z pełną więzią)
  • Budowanie – Premia: +1 inteligencji (+4 dla drużyny z pełną więzią)
  • Swobodne – Premia: +1 szczęścia (+4 dla drużyny z pełną więzią)

Nie wpłynie to w żaden sposób na standardowe drużyny, które dostępne były już wcześniej. Oprócz tego pojawiła się możliwość wprowadzenia weryfikacji kilkuetapowej do naszych kont. Informacje i pomoc w temacie znajdziecie w tym miejscu. W międzyczasie podrzucamy dalsze plany Bethesdy odnośnie gry.

Źródło: https://fallout.bethesda.net/pl/article/2Pp7LRjLjBUGy5fEJzLNvy/fallout-76-krypta-od-srodka-przeglad-druzyn-publicznych-i-statystyki

Tagi: Bethesda Bethesda Game Studios fallout 76