Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 20.06.2020 18:39
Diablo 2 na silniku Unreal Engine 4. Fani zaprezentowali techniczne demo
2844V

Diablo 2 na silniku Unreal Engine 4. Fani zaprezentowali techniczne demo

Diablo 2 ma się rzekomo pojawić jeszcze w tym roku w odświeżonej wersji, ale zanim to w ogóle nastąpi, możemy zerknąć na dzieło grupki fanów, którzy odtworzyli klasyka w Unreal Engine 4.

Diablo 2 Remastered to mały projekt stworzony przez fanów. Grupce przewodzi Stefan Ivanow - profesjonalny artysta zajmujący się projektowaniem 3D. Prowadzi kanał na YouTbue,  o nazwie Upside Down. Znajdziemy na nim nie tylko materiał przedstawiający omawiany w tym newsie projekt, ale również między innymi, filmy instruktażowe.

Jeśli chodzi o animację, nie wygląda to zbyt imponująco jak na dzisiejsze standardy, ale to wciąż mały projekt niewielu ludzi. Głównym tematem tego materiału wideo jest zaprezentowanie wyglądu lokacji - w tym przypadku są to miejscówki, które odwiedzamy w akcie czwartym. Demo nie jest na ten moment nigdzie opublikowane, więc w projekt zagrać nie można.

Samo Diablo II ma doczekać się odświeżenia, w które rzekomo zagramy jeszcze w tym roku. Wracając jeszcze do fanowskich projektów, możecie zerknąć na mod do Grim Dawn, który odtwarza drugą część Diablo w całości - choć oczywiście bez rozgrywki. Jeśli natomiast chodzi o Diablo 4, tutaj możecie zerknąć na fragment rozgrywki.

Źródło: https://www.youtube.com/channel/UCu6t-gfH1vLbeFUwFGi9a3w

Tagi: Blizzard Entertainment Diablo II fan remastered Upside Down