Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 20.06.2020 13:30
Microsoft Flight Simulator screeny
1478V

Microsoft Flight Simulator zachwyca na nowych materiałach. Gra nie przestaje robić wrażenia

Nadchodzący projekt symulatora lotów od Xbox Game Studios zapowiada się wyśmienicie. Każde kolejne materiały z gry to prawdziwa uczta dla oczu i graficzne fajerwerki. 

Microsoft Flight Simulator to jedna z tych gier, na którą na pewno czekają wszyscy fani realistycznej grafiki. Każdy materiał z produkcji robi ogromne wrażenie, więc oczekiwania stale rosną. Bez wątpienia to wszystko będzie wymagało mocnego sprzętu, o czym dowiedzieliśmy się jeszcze w kwietniu.

Jeśli mało Wam zachwytów, to niedawno do Internetu zaczęły napływać zrzuty ekranu, które robili podczas rozgrywki gracze, mający dostęp do testów wersji alfa (która weszła niedawno na czwarty etap rozwoju). Nie zaskoczę nikogo, zdradzając, że wszystkie zdjęcia prezentują się znakomicie i zapowiadają jedną z najlepiej wyglądających gier w historii branży. 

Możemy przyjrzeć się wielu cudownym widokom. Łatwo zauważyć, że fani mocno upodobali sobie perspektywę znad chmur oraz panoramy miast widziane z góry. Ani trochę to nie dziwi, albowiem rzeczywiście wygląda to obłędnie. Zresztą, nie ma sensu dłużej o tym pisać, po prostu zajrzyjcie do galerii poniżej i rzućcie okiem na jeden ze świeżych materiałów prezentujących grę:

 

Źródło: https://twinfinite.net/2020/06/microsoft-flight-simulator-screenshots-5/

Tagi: Asobo Studio Microsoft Flight Simulator Xbox Game Studios