Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 30.05.2020 11:30
Microsoft Flight Simulator wideo
1162V

Microsoft Flight Simulator wciąż zachwyca. Obłędne szczegóły zaprezentowane na nowym wideo

Jeśli czekacie na najnowszy symulator lotów od Microsoftu, to koniecznie rzućcie okiem na najnowszy materiał wideo, który przyszykowali twórcy. Wiele wskazuje na to, że zadbano o najmniejsze detale! 

Microsoft Flight Simulator to gra, na którą zdecydowanie warto czekać. Każda kolejna zapowiedź robi ogromne wrażenie, więc oczekiwania są wyjątkowo duże. Tym, co najbardziej imponuje, jest warstwa graficzna (warto przyjrzeć się porównaniu z rzeczywistością) oraz przywiązanie do detali. 

Drugi aspekt został świetnie przedstawiony w najnowszym odcinku z serii "Feature Discovery Series", będącym swoistym dziennikiem deweloperskim od Asobo Studio. Motywem przewodnim epizodu jest IFR (Instrumental Flight Rules), a więc zestaw funkcji, który pozwala samolotom na działanie, opierając się na konkretnych odczytach. Obejmuje to nawigację, pomoce w lądowaniu, komunikowanie z kontrolą ruchu powietrznego i wiele więcej

Co więcej, dowiedzieliśmy się, że twórcy współpracowali z NavBlue (spółką związaną z Airbusem), aby zapewnić jak najdokładniejsze oddanie danych nawigacyjnych! Czego by nie mówić, Microsoft wie, jak zaimponować graczom. Jeśli już robić symulator, to właśnie z takim rozmachem! Koniecznie sprawdźcie najnowszy materiał:

Źródło: YouTube

Tagi: Asobo Studio Microsoft Flight Simulator Xbox Game Studios