Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 20.06.2020 14:38
Super Smash Bros. Ultimate ARMS
328V

Super Smash Bros. Ultimate. W poniedziałek poznamy nowego zawodnika z ARMS

Rynek bijatyk na Nintendo Switch jasno został zdominowany przez jedną produkcję, której kultowy już status sprawia, że sięgają po nią nawet ci, którzy bijatyk nie lubią. Super Smash Bros. Ultimate nie powiedziało jednak jeszcze ostatniego słowa.

Nie ma co ukrywać, że gry tworzone przez Nintendo na ich konsolach sprzedają się jak szalone i są obiektami swego rodzaju nieustającego kultu - tyczy się to również oczywiście Super Smash Bros. Ultimate.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, do wielkiej bijatyki Ninny trafi postać z jednego z pierwszych hitów Switcha, całkiem udanej naparzanki ARMS, co wpisuje się w slogan marki "Everyone is here". A zatem skoro wszyscy to wszyscy, nawet bohater z odrobinkę zapomnianej już produkcji.

Już w poniedziałek 22 czerwca o godzinie 16:00 polskiego czasu odbędzie się specjalny Direct poświęcony SSB. Ultimate oraz nadchodzącej do niego postaci z ARMS, a z dostępnych informacji wynika, że materiał ma potrwać aż 35 minut. Biorąc pod uwagę szeroki wachlarz wojowników jaki deweloperzy mają do wyboru oraz możliwość podmiany rąk na potrzeby każdej z bitw, możemy otrzymać naprawdę interesującego zawodnika.

Tagi: ARMS Bandai Namco masahiro sakurai nintendo Super Smash Bros. Ultimate