Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.06.2020 19:51
dirt 5
1277V

DiRT 5 na rozgrywce. Codemasters pokazuje gameplay i opowiada o karierze

Codemasters rozpoczyna aktywną promocję DiRT 5 i na dobry początek możemy przyjrzeć się czystej rozgrywce z nowej gry „Mistrzów Kodu”. Deweloperzy pokazują przejazd i opowiadają o nadciągających wyścigach.

Codemasters wczoraj potwierdziło datę premiery DiRT 5, więc deweloperzy mogą coraz śmielej promować produkcję. Tytuł w październiku będzie dostępny wyłącznie na aktualnej generacji i komputerach osobistych, ale nie możemy zapomnieć, że twórcy zapowiedzieli już edycję na nową generację – wyścigi będą śmigać na Xboksie Series X w 120 klatkach na sekundę.

Dzisiaj mamy szansę spojrzeć na trasę z Norwegii, a dodatkowo Michael Moreton (główny projektant) opowiada o samej karierze. Na uwagę na pewno zasługuje dynamika przyjazdu, która nawet na materiale wygląda dobrze.

Codemasters ma duże plany związane z marką DiRT i powołało nawet drugi zespół odpowiedzialny wyłącznie za kreowanie kolejnych części tej serii. Twórcy mogą małymi krokami przygotowywać się na przyjęcie marki WRC, która na pewno zostanie przez nich dobrze wykorzystana.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Codemasters DiRT 5 gameplay