Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.06.2020 15:43
dirt 5
741V

DiRT 5 ma datę premiery. Troy Baker i Nolan North opowiadają o karierze

Codemasters chce mieć pewność, że każdy gracz będzie gotowy na DiRT 5. Gra właśnie otrzymała datę premiery, a dodatkowo między innymi Troy Baker oraz Nolan North opowiadają o trybie fabularnym. Tytuł na początku przyjedzie na aktualną generację i PC.

DiRT 5 to jedna z produkcji prezentowanych przez Microsoft na ostatnim Inside Xbox. Gra będzie działać na Xboksie Series X nawet w 120 klatkach na sekundę, ale na takie atrakcje przyjdzie nam zaczekać.

Na początku DiRT 5 przyjedzie na PlayStation 4, Xboksa One oraz komputery osobiste – premiera odbędzie się 9 października. Możemy podejrzewać, że jeśli next-geny zadebiutują w listopadzie, to tytuł będzie gotowy na premierę nowych konsol, jednak szczegóły premiery na PlayStation 5 i Xboksie Series X zostaną opublikowane w późniejszym terminie.

Jednym z głównych trybów DiRT 5 będzie kariera, której został poświęcony nowy materiał. W trakcie historii usłyszymy między innymi Troy'a Bakera oraz Nolana Northa – aktorzy znani z między innymi serii Uncharted opowiadają o współpracy z Codemasters.

Warto pamiętać, że DiRT 5 znajduje się na liście Smart Delivery, więc kupując grę na Xboksa One, za darmo otrzymacie ulepszoną wersję na Xboksa Series X.

Tagi: Codemasters DiRT 5