Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.06.2020 14:45
The Last of Us
2032V

The Last of Us 2 i Ellie oczami Anny Cieślak. Aktorka opowiada o swojej roli

PlayStation Polska przygotowało bardzo ciekawy materiał, który powinien zainteresować wiernych fanów The Last of Us. Anna Cieślak ponownie wciela się w Ellie i aktorka ma okazję opowiedzieć o swojej pracy przy produkcji Naughty Dog.

PlayStation Polska ponownie zadbało o pełny dubbing The Last of Us 2, a w rolę Ellie wciela się Anna Cieślak. Aktorka filmowa i teatralna miała okazję pracować już przy pierwszej przygodzie z tego uniwersum, ale wcieliła się także w Ciri (Wiedźmin 3: Dziki Gon) oraz Sombrę (Overwatch).

Anna Cieślak nie ukrywa, że tak naprawdę nie poznała dokładnie fabuły The Last of Us Part II, a podczas materiału aktorka opowiada o najtrudniejszym elemencie z pracy nad najnowszym tytułem Naughty Dog. Film w świetny sposób pokazuje, jak wyglądają prace nad takimi wielkimi projektami, ponieważ ekipy odpowiedzialny za dubbing pracowały jeszcze w trakcie rozwijania samej pozycji, więc na bieżąco otrzymywały nowe fragmenty gry do opracowania.

Aktorzy nie znają całości, więc nie mogą dokładnie poczuć, jak ma to wszystko wyglądać, a mimo to muszą odpowiednio reagować. Na pewno nie jest to łatwe, jednak tym razem aktorka oglądała zespół Naughty Dog, który pracował przy motion capture – pomagało to na pewno przedstawić odpowiednie emocje.

Sprawdźcie nasze wrażenia z The Last of Us 2 i zapoznajcie się z poradnikiem.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us Part II