Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 19.06.2020 09:03
The Last of Us Part 2 oceny
3315V

The Last of Us 2 jedną z najlepiej ocenianych gier ostatnich lat. Sony przypomina o recenzjach

O tym, że The Last of Us 2 zgarnia jedne z najlepszych ocen na tej generacji konsol już pisaliśmy. Warto jednak o tym fakcie przypomnieć - szczególnie, że zrobiło to Sony z pomocą nowego materiału wideo.

The Last of Us Part 2 zanotowało średnia ocen na poziomie 9,5/10 w Metacritic. To wynik, którym może się pochwalić niewiele produkcji - nie tylko na tej generacji konsol. Dla porównania podobną średnią, na poziomie 9.7/10, wykręciły Red Dead Redemption 2, Grand Theft Auto V czy Persona 5 Royal (9,5/10) oraz The Last of Us Remastered (9,5/10).

Sony i Naughty Dog zdecydowanie mają zatem co świętować. Jeśli nie czytaliście jeszcze naszej recenzji The Last of Us Part II, to informuję, że tekst znajdziecie w tym miejscu.

Warto w tym miejscu powiedzieć, że nie wszyscy całkowicie zachwycili się najnowszym exclusivem od Naughty Dog. Na ocenę 7/10 zdecydowały się redakcje GamingBible i GameRevolution, których pracownicy wskazują na to, że fabuła nie jest najlepsza a narracja wydaje się trochę rozwleczona. Z kolei GameSpot w swojej recenzji z oceną 8/10 narzeka, że sporo przemocy w grze jest jakby wciśnięte na siłę i pozbawione głębszej refleksji i że polowanie na łupy i przedmioty kolekcjonerskie czasami rozbija dobre tempo narracji.

Dziś premiera The Last of Us Part 2. Skusicie się na zakup?

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us Part II