Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.06.2020 13:30
The Last of Us 2 z nowymi gadżetami. Gitara za ponad 9000 zł w sklepie Sony
1785V

The Last of Us 2 z nowymi gadżetami. Gitara za ponad 9000 zł w sklepie Sony

Od dzisiaj The Last of Us 2 jest dostępne na całym świecie. Sony zachęca do celebrowania premiery nie tylko poprzez poznawanie historii Ellie – chętni mogą sięgnąć po najróżniejsze gadżety i ubrania z najnowszej gry Naughty Dog.

The Last of Us Part II zadebiutowało na całym świecie. Po latach wyczekiwania, gracze w końcu mogą poznać najnowszą przygodę Ellie, która spotkała z ogromnym uznaniem dziennikarzy z całego świata. Naszą recenzję przeczytacie w tym miejscu, a dodatkowo zachęcam Was do zapoznania się z poradnikiem.

Sony świętuje premierę The Last of Us 2. Z tej okazji w oficjalnym sklepie japońskiej korporacji (gear.PlayStation.com) pojawiła się nowa seria gadżetów i ubrań inspirowanych tytułem Naughty Dog. W ofercie znajdziemy między innymi figurkę Ellie z łukiem, Funko POP-a, Nendoroida, kubki, plecak, kurtkę oraz dwie gitary. Pierwsza w wersji mini kosztuje 699 dolarów, natomiast gitara Taylora 314ce w specjalnym wydaniu The Last of Us 2 została wyceniona na 2299 dolarów.

W całej historii The Last of Us 2 gitara ma niezwykle sentymentalne znaczenie, bowiem wraz z upływem fabuły bohaterowie często na niej grają. Twórcy szczególnie akcentują jej rolę, nic więc dziwnego, że zdecydowano się zaoferować w sklepie Sony replikę instrumentu.

The Last of Us 2 z nowymi gadżetami

Źródło: https://www.ign.com/articles/new-last-of-us-part-2-merchandise-includes-2300-replica-guitar?sf124235401

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us Part II