Iza Łęcka Iza Łęcka 19.06.2020 07:36
gran turismo 7 samochód
2022V

Gran Turismo 7 z potwierdzonym GT Mode. Kariera na wyciągnięcie ręki

Deweloperzy z Polyphony Digital planują zapewnić graczom maksimum nowych doświadczeń. W grze zagości jednak tryb, który zna wielu sympatyków serii, co zostało potwierdzone na PlayStation Blog. Przygotujmy się na rozwijanie kariery.

Już od pierwszego zwiastuna Gran Turismo 7 nadzieje entuzjastów serii zostały rozbudzone. Po niezbyt dobrze przyjętym debiucie Gran Turismo Sport, które początkowo było w głównej mierze nastawione na zmagania e-sportowe, nadciągająca nowa część GT ma powrócić na właściwe tory.

Nie znamy jeszcze wielu szczegółów dotyczących najnowszej odsłony kultowej serii wyścigów, która po raz pierwszy debiutowała w 1997 roku na PlayStation. Jak podkreślał Simon Rutter z Sony, Gran Turismo 7 wykorzysta wszelkie atuty technologiczne PS5. Tymczasem na blogu PlayStation potwierdzono, że w grze znajdzie się dobrze znany Tryb Symulacji (GT Mode):

„Od klasycznych pojazdów i torów do ponownego wprowadzenia legendarnego trybu symulacji GT - GT 7 łączy w sobie najlepsze cechy z poprzednich części serii wraz z nowościami.”

Tryb symulacji (GT Mode) prowadzi gracza przez szczeble kariery, które zapoczątkowane zostają zdobyciem licencji i stopniowym uzyskiwaniem jej kolejnych poziomów. Wraz z postępem można zakwalifikować się do udziału w kolejnych wyścigach, dzięki którym można będzie zdobyć cenne nagrody.

Źródło: https://www.psu.com/news/gran-turismo-7-brings-back-gt-simulation-mode

Tagi: Gran Turismo 7 gt mode Polyphony Digital Sony Interactive Entertainment tryb symulacji