Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 18.06.2020 12:33
NetherRealm szykuje grę na PS5 i XSX. Możliwe Injustice 3 i Mortal Kombat 12
1682V

NetherRealm szykuje grę na PS5 i XSX. Możliwe Injustice 3 i Mortal Kombat 12

NetherRealm cały czas wspiera Mortal Kombat 11 (do gry prawdopodobnie wpadnie jeszcze Kombat Pack 3). Firma oczywiście równolegle prowadzi już przygotowania do stworzenia kolejnego projektu.

W Sieci pojawiło się ogłoszenie z propozycją pracy oferowanej przez NetherRealm, czyli studio odpowiedzialne z markę Mortal Kombat.

W ogłoszeniu możemy przeczytać, że studio szuka inżyniera graficznego do stworzenia "graficznej technologii najwyższej próby dla PS5 i Xbox Series X". NetherRealm nie ukrywa o jakie marki chodzi - to Mortal Kombat i Injustice. W ogłoszeniu napisano, że nowo pozyskany pracownik, który pracowałby w Chicago, miałby "rozwijać wizję grafiki nowej generacji dla marek Mortal Kombat i Injustice".

Ostatnią grą studia było Mortal Kombat 11, wydane w marcu 2019. Możliwe zatem, że ekipa tym razem przygotuje nową odsłonę Injustice, czyli bijatyki z superbohaterami uniwersum DC. Injustice 2 pojawiło się na rynku w 2017 r.

Detale na ten temat poznamy zapewne w sierpniu 2020 r. Warner Bros. zapowiedział, że szczegóły na temat nowych gier, filmów i seriali bazujących na uniwersum DC poznamy podczas wydarzenia DC FanDome, które odbędzie się 22 sierpnia.

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/netherrealm-is-hiring-for-next-gen-mortal-kombat-and-injustice-instalments/

Tagi: