Iza Łęcka Iza Łęcka 09.06.2020 09:24
MK11 who's next
1807V

Mortal Kombat 11 może otrzymać Kombat Pack 3. Twórca wspomina o nowych wojownikach

Po rozszerzeniu Mortal Kombat 11: Aftermath, zespół Eda Boona nadal nie mówi "dość". Pomimo iż gracze dopiero rozpoczęli zmagania wcielając się w nowych wojowników, mówi się już o następnym Kombat Packu. O planach NetherRealm Studios wspomniał jeden z twórców.

Mortal Kombat 11: Aftermath trafiło już na rynek, a w weekend mogliście przeczytać naszą recenzję rozszerzenia. Twórcy nadal nie ujawnili „kompletnego wydania” lub jak to często bywa „Game of the Year”, natomiast pojawiły się doniesienia o dalszej rozbudowie bijatyki przez NetherRealm Studios.

Zgodnie z najświeższymi plotkami, deweloperzy pracują nad Kombat Pack 3. Jeden z deweloperów pracujących przy Mortal Kombat 11 opublikował na Reddicie wiadomość o planach swojego zespołu, a potwierdzeniem wszelkich nowinek miał być dostarczony materiał (prawdopodobnie grafika przedstawiająca nowego bohatera). 

Kombat Pack 3 nie będzie się specjalnie różnił od poprzedników – Mortal Kombat 11 otrzyma czterech nowych wojowników, a trzech z nich będzie pochodziło z klimatycznej serii. Listę zamknie kolejny gość.

Wiadomość nie została w żaden sposób potwierdzona przez twórców, więc do wszelkich doniesień musimy podejść z dystansem. Trzeba jednak przyznać, że kolejny Kombat Pack zapewniłby deweloperom czas na dopracowanie nadchodzącej bijatyki. Ed Boon zapowiedział już rozwój następnego projektu.

Źródło: https://www.psu.com/news/mortal-kombat-11-kombat-pack-3-in-the-works-will-feature-4-fighters-rumor/

Tagi: Mortal Kombat 11 NetherRealm Studios Warner Bros.