Injustice 2

Injustice 2

7,9
82 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 8.0
XONE 7.4
PC 8.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
NetherRealm Studios
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Bijatyka
Śr. czas:
14 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
16.05.2017
Europa:
19.05.2017
Polska:
19.05.2017
Producent:
NetherRealm Studios
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Bijatyka
Śr. czas:
14 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
16.05.2017
Europa:
19.05.2017
Polska:
19.05.2017

Poradnik Injustice 2

Injustice 2 - Poradnik. Fabuła, Multiwersa, Skrzynki Macierzy, Przedmioty, Gildie, trofea
Injustice 2 - Poradnik. Fabuła, Multiwersa, Skrzynki Macierzy, Przedmioty, Gildie, trofea
PS4 XONE PC

Recenzja redakcji

Recenzja: Injustice 2 (PS4)
8.0
Recenzja: Injustice 2 (PS4)
PS4
Pokaż kolejne recenzje

Injustice 2 - opis gry

Injustice 2 to bijatyka z udziałem postaci z uniwersum DC Comics wyprodukowana przez NetherRealm Studios i wydana przez Warner Bros. Interactive. Tytuł ukazał się na konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Fabuła

Injustice 2 to bezpośrednia kontynuacja Injustice: Gods Among Us. W poprzedniku historia koncentrowała się na rywalizacji Batmana z Supermanem, który grał rolę czarnego charakteru, lecz został pokonany. Niestety, świat nie może nacieszyć się pokojem. Grupa antagonistów, którymi kieruje Gorilla Grodd, postanawia skorzystać z faktu, że jasna strona mocy została nieco przetrzebiona przez konflikt. Walka z Groddem i jego pomagierami to jednak dopiero przedsmak. Okazuje się bowiem, że światu zagraża coś znacznie gorszego - Brainiac. Jego przybycie sprawia, że Batman i Superman będą musieli połączyć siły.

Gameplay

Wiele elementów rozgrywki z pierwszej części powraca także w sequelu, np. interakcje z elementami otoczenia, które bywają dostępne do użycia podczas walki (teraz jednak wiele ataków tego rodzaju można zablokować), wielopoziomowe plansze czy specjalny wskaźnik pozwalający wejść w stan znacząco podnoszący potencjał bojowy walczącego.

Nowością są elementy RPG. Walczący posiadają nie tylko unikalne zdolności (choć są też przypadki reskinów), ale też opisują ich cztery parametry odpowiedzialne za siłę, wytrzymałość, zdrowie/energię oraz umiejętności specjalne. Wraz z kolejnymi wygrywanymi pojedynkami otrzymujemy doświadczenie oraz sprzęt. Wbijając na wyższy level doświadczenia parametry postaci rosną, podobnie ma się też rzecz z ekwipunkiem, który oprócz tego może dostarczać również innych korzyści lub modyfikować wygląd postaci. Każda postać ma nań pięć slotów.

Nowe są także mikrotransakcje. Wydając prawdziwe pieniądze możemy nabyć tutejszą wirtualną walutę, czyli kryształy (Source Crystals). Za ich pomocą pozyskujemy sprzęt mogący zmienić wygląd naszego podopiecznego/podopiecznej, a także -- jeśli uprzednio dobijemy do dwudziestego poziomu doświadczenia przynajmniej jedną postacią -- skracamy sobie proces grindu.

Jeśli chodzi o tryby, to oprócz tych standardowych dla bijatyk twórcy dorzucili też nowy - Multiverse. W nim wybrana przez nas postać podróżuje przez różne ‘światy’ z uniwersum wydawnictwa DC Comics, biorąc udział w rozmaitych wyzwaniach. Zmagania te urozmaicają różne cele i panujące podczas rywalizacji warunki.

W przypadku online twórcy zaimplementowali opcję pozwalającą wyłączyć modyfikacje. Istnieje także opcja tworzenia gildii liczących maksymalnie pięćdziesiąt osób, które następnie mogą brać udział w organizowanych regularnie wydarzeniach.

Developer przygotował również specjalną aplikację stworzoną z myślą o urządzeniach mobilnych, a także udostępniał popremierowe dodatki rozbudowujące zawartość gry.

Wideo - Injustice 2

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video
Youtube video

Komentarze (4)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper