Iza Łęcka Iza Łęcka 18.06.2020 10:14
PS5 DualSense
2470V

PS5 DualSense z wymownym sloganem. Sony podkreśla atut kontrolera

Sony zarejestrowało nowy znak towarowy, którym będzie promowany kontroler DualSense do PS5. Japoński producent w trzech słowach określa główny atut urządzenia.

Na The Future of Gaming poznaliśmy slogan PlayStation 5, jednak japoński producent będzie podkreślał możliwości DualSense innym stwierdzeniem. Korporacja zarejestrowała nowy znak towarowy, który jest przeznaczony dla „kontrolera do konsoli” i „kontrolera do gier komputerowych”.

W następnych miesiącach często będziemy mogli zobaczyć i usłyszeć zwrot:

„Wzmocnij swoje zmysły” (Heighten Your Senses)

Musimy oczywiście poczekać na oficjalne tłumaczenie polskiego oddziału PlayStation, które najpewniej odrobinę odmiennie zinterpretuje zacytowane wyżej słowa.

Dualsense jednak będzie promowany sloganem o podobnym znaczeniu. Japońska korporacja już niejednokrotnie opisywała urządzenie, podkreślając jego unikalne funkcje. Nie ulega wątpliwości, że Sony poświęciło wiele uwagi niemal pełnemu odświeżeniu wyglądu pada, a inżynierowie postarali się o szereg nowoczesnych technologii, których zadaniem jest zapewnienie graczom nowych, bardziej intensywnych wrażeń.

Jak dotąd mogliśmy zobaczyć jedynie białą wersję DualSense, ale ostatnio na naszym portalu udostępnialiśmy projekt jednego z fanów, który odmienił wygląd sprzętu, oferując jego czarne wydanie.

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/sony-has-trademarked-a-telling-new-slogan-for-ps5-/1100-6478683/

Tagi: dualsense PlayStation 5 PS5 PS5 DualSense slogan