Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.06.2020 14:49
PS5 DualSense Czarne wydanie
10412V

PS5 DualSense w czarnym kolorze prezentuje się świetnie

Sony skupia się aktualnie na jednej wersji kolorystycznej PlayStation 5, ale Japończycy powinni w niedalekiej przyszłości pokazać odświeżony model z czarnym wykończeniem. W Sieci pojawiły się nowe materiały potwierdzające, że nawet DualSense w takim wydaniu wygląda fantastycznie.

Już wczoraj miałem okazję pokazać na portalu czarne wydanie PS5, które zostało ciepło przyjęte przez graczy. Za projekt odpowiadał Dmitry Cherenkov i właśnie on postanowił wykorzystać okazję, by tym razem zaprezentować odświeżony kontroler DualSense.

Widzimy tutaj identyczną sytuację, jak w przypadku konsoli: pad do PlayStation 5 nie wygląda już tak futurystycznie w czarnym wydaniu, ale mimo wszystko trudno mu odmówić charakteru. Autor zadbał o zachowanie na kontrolerze dwóch kolorów, by podobnie jak w oficjalnym wydaniu – oddzielić środkowy panel od gripów.

Mam wrażenie, że idealnym rozwiązaniem byłoby zachowanie kolorów dla przycisków funkcyjnych – wtedy autorowi udałoby się zachować ikoniczne dla marki PlayStation wykończenie. Mimo wszystko trzeba przyznać, że projekt wygląda naprawdę świetnie.

Gdybyście mieli wybór – sięgnęlibyście po czarny czy biały DualSense?

PS5 DualSense Czarne wydanie 1

PS5 DualSense Czarne wydanie 2

PS5 DualSense Czarne wydanie 3

PS5 DualSense Czarne wydanie 5

Źródło: Twitter: CherenkovDmitry

Tagi: DualSense PlayStation 5 PS5 Sony