Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.06.2020 14:36
the last of us 2 ellie edycja kolekcjonerska
3163V

The Last of Us 2 Edycja Kolekcjonerska na pełnej prezentacji. Unboxing zestawu

Już w najbliższy piątek gracze z całego świata rozpoczną poznawanie nowej przygody Ellie. Pierwsi klienci już dorwali się do Edycji Kolekcjonerskich, więc pojawiają się nowe materiały prezentujące zestaw. Jak wygląda EK z The Last of Us 2? Sprawdźcie unboxing.

The Last of Us Part II to zdecydowanie jedna z najważniejszych produkcji tej generacji. Tytuł trzeba przeżyć, a w zeszłym tygodniu przedstawiłem na portalu dokładne wrażenia z gry. Produkcja cieszy się dużym zainteresowaniem na całym świecie i pewnie wielu z naszych czytelników czeka na kurierów z paczkami.

Nie każdy mógł pozwolić sobie na zamówienie Edycji Kolekcjonerskiej The Last of Us 2, ponieważ liczba egzemplarzy ponownie była mocno ograniczona, ale możemy teraz spojrzeć na zestaw przygotowany przez Sony oraz Naughty Dog.

W pudełku obok gry w steelboku, gracze otrzymają 48-stronicowy artbook (+ cyfrową wersję), bransoletkę Ellie, sześć przypinek, cztery naklejki, cyfrowy soundtrack, wydruk listu od reżysera oraz oczywiście figurkę. Poniższy materiał warto sprawdzić szczególnie ze względu na ten ostatni element – na nim główna bohaterka siedzi z gitarą. Jest to bardzo ikoniczny motyw dla całej gry oraz opowieści wykreowanej przez Naughty Dog.

Klienci Edycji Kolekcjonerskiej The Last of Us 2 otrzymają także dynamiczny motyw.

Źródło: Piotr Gmerek + YouTube.com

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us Part II