Iza Łęcka Iza Łęcka 16.06.2020 09:16
The Last of Us 2 Ellie
4350V

Twórcy The Last of Us 2 zaprezentowali dynamiczny motyw dla PS4

Ellie jest gwiazdą najnowszego motywu przygotowanego dla PlayStation 4. Naughty Dog pochwaliło się grafiką, która ozdobi ekrany PS4 nabywców specjalnych wydań The Last of Us 2. Trzeba przyznać, że pokuszono się o efektowną prezentację.

Już w najbliższy piątek odbędzie się premiera The Last of Us Part II, więc już wkrótce część graczy w swoje ręce otrzyma jedną z najbardziej wyczekiwanych produkcji 2020 roku. Jeśli zdecydowaliście się na zakup Special Edition, Collector’s Edition, Ellie Edition lub Digital Deluxe (z PlayStation Store), w zestawie otrzymacie nowy motyw dla PlayStation 4.

Naughty Dog zaprezentowało klimatyczne wydanie Ellie, która jest główną bohaterką najnowszej produkcji Neila Druckmanna. Na zamieszczonym materiale możecie sprawdzić, jak powstaje malunek przedstawiający charakterystyczną postać - trzeba przyznać, że całość sprawia pozytywne wrażenia.

The Last of Us 2 jest aktualnie najlepiej ocenianą tegoroczną grą. Tytuł został doceniony przez dziennikarzy z całego świata, jeśli więc wyczekujecie na piątkowy debiut, przygotujcie się na długą i niezwykle emocjonalną, dobrze napisaną historię. Sprawdźcie także naszą recenzję.

Źródło: https://www.pushsquare.com/news/2020/06/the_last_of_us_2s_latest_dynamic_theme_reveals_an_artistic_process

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us Part II