Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.06.2020 20:07
Horizon Forbidden West
2322V

Horizon Forbidden West porównany z rzeczywistością. Twórcy upiększyli San Francisco

Twórcy Horizon Forbidden West podczas kreowania lokacji inspirowali się ikonicznymi miejscami z San Francisco, więc gracze łatwo połączyli fragmenty zwiastuna z prawdziwymi budynkami. Guerrilla Games nie zawiodło w „upiększeniu” rzeczywistości.

Jestem jednym z graczy, który naprawdę dobrze bawił się podczas przedzierania się przez świat Horizon Zero Dawn. Z niecierpliwością wyczekuję na kontynuację i już teraz wiem, że przedzieranie się przez lokacje z Horizon Forbidden West będzie ciekawym doświadczeniem.

Użytkownik Reddita o pseudonimie Ewaan postanowił zestawić prawdziwe lokacje z San Francisco ze scenami prezentowanymi w pierwszym zwiastunie Horizon Forbidden West. Na materiale udało się wyłapać między innymi Golden Gate Bridge, Ferry Building czy też Transamerica Pyramid.

Horizon Forbidden West nie posiada cyfry w tytule, ale Sony potwierdziło, że Guerrilla Games kontynuuje historię Aloy, która teraz przeniesie się na zachód do dalekiej Ameryki, gdzie stanie w obliczu nowego zagrożenia. Wydawca dotychczas nie ujawnił daty premiery, więc nie mamy pewności, kiedy tytuł wyląduje na PS5. Możemy mieć jednak pewność, że podobnych historii na PlayStation nie zabraknie.

Guerrilla Games ma dużą szansę stać się jednym z najważniejszych zespołów w katalogu SIE Worldwide Studios. Twórcy mają duże plany na rozwój IP, a nie możemy zapomnieć, że deweloperzy wcześniej oferowali świetne shootery z serii Killzone.

Horizon Forbidden West porównany z rzeczywistością

Źródło: https://www.gamesradar.com/horizon-forbidden-west-real-life-photo-comparisons-show-how-it-captures-the-san-francisco-setting/

Tagi: Guerrilla Games Horizon Forbidden West Sony Interactive Entertainment