Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.06.2020 21:29
Dead by Daylight x Silent Hill
809V

Dead by Daylight otrzymało zawartość z Silent Hill. Gracze mogą sprawdzać nowości

Twórcy Dead by Daylight zapraszają graczy na serwery, na których wylądowała już nowa zawartość z Silent Hill. Opublikowany zwiastun pokazuje nowości, wśród których można wyróżnić między innymi kultowe postacie z IP należącego do Konami.

Nadal czekamy na wielki powrót Konami i zapowiedź pełnoprawnego Silent Hilla, jednak zamiast tego możemy teraz sprawdzić nową zawartość do Dead by Daylight. W grze Behaviour Interactive pojawiły się już elementy z IP należącego do Konami, więc gracze mogą zgarnąć między innymi stroje Cheryl Mason.

Trzeba przyznać, że Behaviour Interactive w naprawdę ciekawy sposób potrafi zarządzać swoją marką, a przez właśnie takie aktualizacje deweloperzy mogą zachęcić do tytułu nowych graczy. Pozycja dodatkowo wciąż żyje i na serwerach na pewno nie brakuje fanów gatunku zainteresowanych asymetrycznym horrorem.

W sumie można jedynie żałować, że Konami nie otrzymało swoich kilku minut na The Future of Gaming, bo choć Japończycy nie mają teraz najlepszej renomy wśród sympatyków horrorów, to jednak na rynku brakuje mocnych historii z serii Silent Hill.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Behaviour Interactive Dead by Daylight starbreeze studios