Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.05.2020 21:17
A Way Out bohaterowie
712V

Twórcy A Way Out szykują się do prezentacji gry? Tytuł może pojawić się na EA Play Live 2020

Studio Hazelight może otrzymać swoje pięć minut na najbliższym EA Play Live 2020. Twórcy A Way Out mają przygotowywać się do prezentacji gry i właśnie cyfrowa konferencja Electronic Arts jest idealnym momentem na pokazanie tytułu.

A Way Out to jedna z największych ciekawostek tej generacji. Hazelight otrzymało od Electronic Arts duży budżet oraz swobodę prac nad bardzo nietypową produkcją, która okazała się dużym sukcesem. Deweloperzy potwierdzili, że wciąż współpracują z Elektronikami i prawdopodobnie możemy szykować się na pokaz.

Jeff Grub odpowiedział na wiadomość dziennikarza The Washington Post, który postanowił przypomnieć pamiętne wystąpienie szefa Hazelight na The Game Awards. Zdaniem redaktora Venturebeat nie będziemy długo czekać na powtórkę.

Już wcześniej Hazelight potwierdziło prace nad kolejną kooperacyjną pozycją, którą ponownie opiekuje się Electronic Arts – wydawca właśnie powinien kończyć ostatnie przymiarki czerwcowej konferencji. Łatwo połączyć fakty, by oczekiwać tytułu na wystąpieniu EA.

Nie jest to oczywiście potwierdzona wiadomość, ale jeśli projekt ma trafić jeszcze na aktualną generację, to pokazanie pierwszego zwiastuna w czerwcu wydaje się idealnym momentem.

Źródło: https://gamingbolt.com/a-way-out-directors-next-game-might-be-revealed-soon

Tagi: A Way Out Electronic Arts Hazelight