Iza Łęcka Iza Łęcka 15.06.2020 08:10
ps5 konsola
4340V

PS5 wkrótce otrzyma kolejną prezentację. Sony pokaże „menu przebudowane w 100%”

Sony szykuje się do kolejnego pokazu przygotowującego na premierę PS5. Następne spotkanie z graczami może zostać poświęcone unikalnym funkcjom konsoli, ponieważ Japończycy zaprezentują menu PlayStation 5. Zdaniem Matta MacLaurina, projekt znacząco różni się od UI znanego z PS4.

Sony może iść za ciosem: po szeroko komentowanej prezentacji gier zmierzających na next-gena oraz futurystycznego wyglądu PlayStation 5, japoński gigant powinien już wkrótce odsłonić kolejny element PS5. Matt MacLaurin przygotowuje graczy na pokaz menu.

Wiceprezes ds. projektowania UX w PlayStation potwierdził, że Sony „wkrótce” pokaże system PS5, który stanowi przebudowę UI PlayStation w 100%. Podczas prac nie brakowało nowych pomysłów:

PS5 menu

Jak dotąd Sony nie zapowiedziało konkretnych dat wydarzeń poświęconych PS5. Trzeba jednak przyznać, że producenci konsol nowej generacji mają już tylko kilka miesięcy na zaprezentowanie wszystkich szczegółów swoich konsol i podkręcenia zainteresowania publiki swoimi urządzeniami. Zgodnie z planami, next-geny trafią na rynek pod koniec roku, dlatego też Japończycy i Amerykanie nie będą dłużej zwlekać z kolejnymi pokazami - zapowiada się więc niezwykle intensywny czas dla graczy.

Już teraz możemy oczekiwać, że sprzęt otrzyma różnorodne, specjalne wydania, a cena konsoli może nadwyrężyć nasze oszczędności.

Źródło: https://www.psu.com/news/ps5-ui-will-be-shown-soon-boasting-100-overhaul-and-very-different-new-concepts/

Tagi: menu PlayStation 5 PS5 ps5 menu sony ui